Pizzeria Italiana

 

Pizzeria Italiana w „Leeloo” oferuje najpopularniejszą w Italii pizzę. Każda pizza to dzieło sztuki, dlatego tworzy je nasz włoski pizzaiolo wyłącznie według oryginalnych receptur i na bazie importowanych z Italii składników. Oprócz prawdziwie włoskiej pizzy, Pizzeria Italiana „Leeloo” oferuje pizza fritta, klasyczne makarony, gnocchi, fritto misto, lasagne i desery z wyjątkowym tiramisu.

MenuRezerwacja

Pizzeria Italiana

Miło nam Was przywitać!

Pizzeria i trattoria Italiana zaprasza do kulinarnej wycieczki do słonecznej Italii. Przygotowaliśmy dla Was wszystko, co najlepsze w kuchni włoskiej: pizza, pasti, antipasti, dolce. Dzięki oryginalnej recepturze oraz oryginalnym włoskim składnikom, w Leeloo poznasz smaki  najlepszej, oryginalnej kuchni włoskiej.

Naszych dań możesz spróbować na miejscu lub zamówić dania do odbioru.Dla tych, którzy akurat dziś nie mają czasu, oferta Food Bar’u, w którym możesz otrzymać to, co najlepsze po prostu od ręki i zabrać ze sobą lub skonsumować w naszym ogródku.

Tylko z najlepszymi!

Zawsze świeże i sprawdzone

Do przygotowania naszych potraw wykorzystujemy wyłacznie sprawdzone i świeże produkty. Dzięki temu nasze dania cieszą się uznaniem naszych gości, ceniących sobie zarówno wygląd, jak i aromat, niespotykany na co dzień w innych regionach kulinarnych świata.

18,00 pln

Margherita

Najbardziej popularna pizza margherita,klasyczny smak, aromatyczna i znana na wszystkich kontynentach, teraz w Leeloo – Pizzeria Italiana

22,00 pln

Prosiutto e Funghi

Najpopularniejsza pizza w naszym mieście – pizza prosciutto e funghi – pizza na cienkim cieście, z włoskiem sosem pomidorowym, oryginalną mozzarellą, szynką włoską, pieczarkami

25,00 pln

Calzone al forno

wyjątkowa pizza calzone, pieczona z dwóch kawałków ciasta do pizzy, z włoskim sosem pomidorowym, mozzarellą, włoskim salami i serem ricotta

22,00 pln

Gnocchi alla sorrentina

klasyczne włoskie gnocchi, włoskiego sosu pomidorowego, oryginalnej mozzarella i sera grana padano.

25,00 pln

Lasagne

Oryginalna lasagne przygotwana na bazie tradycyjnej receptury: mięsa wołowo-wieprzowe, czosnek, cebula, pomidorki, oliwa, ser

18,00 pln

Spaghetti pomodoro

Najbardziej znane i zawsze lubiane spaghetti pomodoro: czosnek, oliwa extra vergine, papryka pepperoni, pomidory koktajlowe

Bezpieczne dostawy

Dla Twojej wygody

Aplikacja on-line

Wkrótce będziesz mógł/mogła zamówić nasze dania w aplikacji mobilnej, wygodnie i bezpiecznie „on-line”. Szybko, tanio i wygodnie!

Food Bar

Nie masz dziś czasu na konsumpcję w restauracji? Nie szkodzi! Skorzystaj z naszej oferty Food Baru – szybko, tanio i na wygodnie!

Odbiór w lokalu

Teraz możesz odebrać zamówienie w lokalu. Nasz personel będzie czekać na Ciebie z Twoim zamówieniem gotowym do wydania na wynos.

Bezpiecznie

Cały nasz personel jest w pełni (conajmniej dwukrotnie) zaszczepiony i stosuje rygorystyczne zasady bezpieczeństwa i higieny.

Budujemy społeczność pozytywnych gastromaniaków

Nasz Lokal Twoim Domem

Pragniemy budować z naszymi gośćmi społeczność ludzi pozytywnych i aktywnych. Mamy nadzieję, że nasz lokal będzie Waszym domem i przystankiem w każdej wolnej chwili oraz na każdą okazję. Atmosferę każdego lokalu tworzą ludzie, my chcemy ją tworzyć z Wami – zapraszamy!

PIZZERIA&FOOD BAR

PON – CZW
12:00 – 22:00

PIĄ – SOB
13:00 – 01:00

NIEDZIELA
13:00- 20:00

SHOT BAR

PON – CZW
16:00 – 00:00

PIĄ – SOB
16:00 – 01:00

NIEDZIELA
16:00 – 00:00